اندوه مهربان

 

تکرارمی شویم
درخلسه های ناتمام
روزهایی که ازآفتاب برنیامده است،
وچه شرمسارکبوترانی
که به هوای رهایی
درپشت آسمان شب
سزاوارانه بال زدند..
میدانم دستی که برشانه های ماست
 خودزخم خورده ی پرسه های بی پناهی خویش است..
تعارف راکناربگذار،
ماسالهاست که مرده ایم ...

  پاییز ٨٧‎‎‎‎

/ 10 نظر / 20 بازدید
سالار

سلام و درود به تو دوست عزیز هیچ فکر میکردی به این زودی سایتت بازدید کننده داشته باشه ولی من اومدم و دلم می خواد دوستامم بیان اگر لطف کنی لینک منو تو سایتت بزاری بهت قول میدم زود لینکتو به سایتم اضافه کنم حالا اگر لطف کنی ممنون میشم http://linkche.persianblog.ir لینک بازی امیر جان منتظرما راستی نظرتم در مورد سایت ما بگو در ضمن اگه همراه ایمیل آدرس سایتت رو هم برام بزاری ممنون میشم

سعید

بله باید تعارف را کنار گذاشت، اینکه سالهاست که مرده ایم هم درست است و به قول او که می گفت: "روحمان را فروخته ایم".

کرگدن

رسیدن بخیر دادا امیر جان ! خوبی شما ؟

یکتا

سلام برادر جان خودم ... خوش آمدید دوباره به این فضای مجازی ... کاش با بودنتون هوای تازه ای بگیره این دنیا ... دلم برای شما و بانو تنگ ... تهران نمی آیید؟

انفرادی

دستی که برشانه های ماست خودزخم خورده ی پرسه های بی پناهی خویش است.. هوم...

راحله

میدانم دستی که برشانه های ماست خودزخم خورده ی پرسه های بی پناهی خویش است..

احسان

آخرین فتوای راشومون : علی رغم دعوت های رسمی و غیر رسمی ظاهرن بعضی از مشتریان کرگدن (دامت افاضات افتضاحه و رحمت الله و برکاته) قصد دخول به مباحث شیرین سینما را ندارند. بدینوسیله اعلان برائت از این دوستان را در کلیه سفرهای سیاحتی و زیارتی (حتی یکروزه به امامزاده صالح)، واجب اعلام می کنیم و برای کوبیدن مشت محکم بر دهان استکبار جهانی و منطقه ای و محلات آمادگی خود را علنی می نماییم. بدیهی است از این پس هیچگونه عذری پذیرفته نیست و مجرمان به سزای عملشان خواهند رسید. در این فقره توبه ،پشیمانی و حتی ندبه و لابه و عز و جز کردن دخلی به خرج ما ندارد و گوش کسی بدهکار این حرف ها نخواهد بود . گفتیم که گفته باشیم! ...................................................با احترام : ...........................................روابط عمومی راشومون -------------------------------------------------------------------------------------------------- تذکر آخر: راشومون نمایندگی دیگری ندارد. تذکر آخرتر: درخت گردکان با این بزرگی ...........درخت خربزه الله اکبر تذکر آخرترین (و نه مریم ترین): ولی حالا چرا؟

راشومون

آخرین فتوای راشومون: ---هر کس گنجشک را نبیند مهدورالدم اعلام و شناسنامه و کارت ملی اش به دست کرگدن از درجه ی اعتبار ساقط خواهد شد. ---گنجشک سه شنبه 17/10/87 ساعت ۳۰/۸ شب یا همان بیست و سی از شبکه ی فرهیخته منش مآبانه پرور چهارم سیما پخش می شود. --- فیلم هفته ی آینده هم اعلام شد. بیایید ببینید که کدام فیلم است . بعدش بروید ببینید اگر تا حالا ندیده اید! اگر هم دیده اید بروید فکر کنید که بتوانید چیزی بر معلومات خلق الله بیفزایید. --- --- به راشومون لینک بدهید. راشومون هم از هفته ی آینده همه ی دوستان را لینک می کند. راشومون قول می دهد! --روی قول مردانه ی یک لک سامورایی!حتی اگر آب تهران را چندین سال خورده باشد می شود حساب کرد... می شود حساب کرد؟...می شود حساب کرد! لینک کنید. احسان جوانمرد: ما هم سالهاست که مرده ایم.